Powiększanie tekstu: A A A
Szukaj

Oferta

Krzyżewo to malownicza wieś, otoczona polami, położona na skraju Narwiańskiego Parku Narodowego w czystej i cichej okolicy w bliskości lasu i rozlewiska rzeki Narwi (Gmina Sokoły, Powiat Wysokie Mazowieckie, Województwo Podlaskie).

 

 

Centrum Krzyżewo oprócz walorów klimatycznych dysponuje świetnie wyposażonym zapleczem rehabilitacyjnym, rekreacyjno-sportowym, w tym stajnią z końmi przygotowanymi do hipoterapii oraz własnym zapleczem hotelowym i gastronomicznym, kompleksem boisk sportowych. To świetne miejsce na obóz sportowy, wyjazd integracyjny, „zielona szkołę” z możliwością robienia pięknych wycieczek i poznawania przyrody . Ośrodek posiada sale na prowadzenie zajęć edukacyjnych, integracyjnych, sale sportową.

 

 

Centrum oferuje  

• miejsce w pensjonacie pokoje 2 osobowe z łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych, z systemem przywoławczym, TV,

• lub w pokojach dwuosobowych w hoteliku z obszernymi łazienkami w korytarzu

Ośrodek posiada własne tereny sportowe wyposażone w korty tenisowe, boiska sportowe i stajnie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny turystyczne ze szlakami pieszymi i rowerowymi oraz Narwiański Park Narodowy z rzadkimi okazami fauny i flory w pełni ukazujący piękno natury i nieskażoną przyrodę Podlasia. W czasie wolnym od zabiegów pacjenci mogą korzystać z siłowni, wypożyczalni rowerów, kijków Nordic Walking, boisk sportowych do piłki nożnej, siatkówki i tenisa. Organizowane są atrakcyjne wycieczki piesze i rowerowe po okolicy oraz autokarowe do Białegostoku, Tykocina, Supraśla, Kruszynian.

 

 

W obiekcie Centrum znajduje się ponadto grota solna, sauna  oraz sala konferencyjna. Ofertę rehabilitacyjną Centrum oprócz typowych zabiegów uzdrowiskowych wzbogacają zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

Ośrodek posiada stajnię i konie wraz z możliwością nauki jady konnej, wyjazdami teren i hipoterapią prowadzoną przez wykwalifikowanych terapeutów.

 

 

 

Organizujemy pobyty weekendowe, tygodniowe i dwutygodniowe, wyjazdy świąteczne, turnusy specjalistcyzne

Program edukacyjny

W ramach Ośrodka współpracujemy z Narwiańskim Parkiem Narodowymi Ośrodkiem Edukacji Leśnej „Cyraneczka” Nadleśnictwa Rudka w ramach edukacji przyrodniczej, ekologicznej, poznawania flory i fauny. W obu ośrodkach jest stała ekspozycja  ekologiczne i prowadzone są warsztaty.

Ośrodek posiada własną ekspozycję fauny i flory okolic Narwi.

Program Turystyczny

• Podlaski Szlak Bociani – szlak rowerowy

• Obwodnica rowerowa Narwiańskiego Parku Narodowego

• Szlak i. Włodzimierza Puchalskiego- szlak pieszy

• Narwiański Labirynt – rozlewiska Narwi – szlak kajakowy

• kładka edukacyjne w Waniewie/ 1500 m/

• Nauka jazdy konnej, rajdy konne

• siłowania, ćwiczenia na sali,  sauna , grota solna

• Nordic walking

 

Terminy turnusów

w 2016 r.

Koszt 1 miejsca

w pokoju 2 os.

01.05-31.12, 2016

70 zł – pensjonacie

               60 zł w hoteliku

 

W CENIE TURNUSU ZAWARTE SA NASTĘPUJACE ŚWIADCZENIA:

 

OPŁATY DODATKOWE:

   
Copyright © 2012 by Fundacja "Praca dla Niewidomych"
Wykonanie: ewipo.pl
Numer KRS: 0000158692, Konto bankowe fundacji: 31 1140 1010 0000 5300 0500 1001
Adres: ul. Jasna 22, 00-054 Warszawa, Tel.: 22 826 88 66 e-mail: fpdn@fpdn.org.pl