Powiększanie tekstu: A A A
Szukaj

Spotkanie Rady i Zarządu Fundacji w Krzyżewie

8 października 2015 w Sali konferencyjnej w Centrum Turystyki i Rehabilitacji w Krzyżewie odbyło się spotkanie Rady Fundacji „Praca dla Niewidomych” z lokalnymi organizacjami Powiatu Wysokomazowieckiego. Swoją obecnością zaszczycili nas: Prezes Stanisław Świderski oraz członkowie Rady Fundacji m.in. Prezes Piotr Konczewski, pani Anna Strumińska, pan Czesław Ślusarczyk, pan Zenon Grodzki, pan Kazimierz Lemańczyk. Z lokalnych organizacji Powiatu Wysokomazowieckiego gościliśmy Starostę Wysokomazowieckiego Bogdana Zielińskiego, Wicestarostę Wysokomazowieckiego Leszka Gruchałę, Wójta Gminy Sokoły Józefa Zajkowskiego, Przedstawiciela z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego – Dyrektor Departamentu Zdrowia Katarzynę Zajkowską. Nie zabrakło również Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie Wioletty Gierłachowskiej oraz Radnych z Powiatu Wysokomazowieckiego  Waldemara Kikolskiego i Radnej z Urzędu Gminy Sokoły Hanny Kurzyna.

Motto jakie przewodniczyło spotkaniu to Współpraca – współpraca Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Powiatu Wysokomazowieckiego oraz Gminy Sokoły z Fundacją „Praca dla Niewidomych”, która jest operatorem Centrum Turystyki i Rehabilitacji w Krzyżewie.

Mowa była również o pani Stefanii Karpowicz, założycielce szkoły z ponad stuletnią tradycją,  inwestycjach wykonanych w gminie Sokoły oraz o planowanych turystycznych inwestycjach związanych z powstałym Centrum w Krzyżewie.

 

 

              

 

Copyright © 2012 by Fundacja "Praca dla Niewidomych"
Wykonanie: ewipo.pl
Numer KRS: 0000158692, Konto bankowe fundacji: 31 1140 1010 0000 5300 0500 1001
Adres: ul. Jasna 22, 00-054 Warszawa, Tel.: 22 826 88 66 e-mail: fpdn@fpdn.org.pl