Powiększanie tekstu: A A A
Szukaj

Aktualności z RZAZ

Trwają prace konserwacyjne drewnianych elementów ozdobnych, aby jak najdłużej zachowały swoje walory estetyczne i funkcjonalne.

Staramy się również upiększać nasze podwórko – ogródki zyskały nowe płotki i nowych "mieszkańców" widocznych poniżej, a intensywne kolory pomagają osobom słabowidzącym  dostrzec przeszkody na swojej drodze.

 

           

 

 

Darowizna

 

Bieżące prace polowe wymagają użycia narzędzi ogrodowych, których nie zakupowaliśmy od kilku lat, a te, które mieliśmy były zużyte lub zepsute.  Zwróciliśmy się z prośbą o darowiznę do kilku firm. Na naszą prośbę pozytywnie odpowiedziała firma PPiHU "DABEW" Jerzy Koska i przekazała nam rzeczy widoczne na zdjęciu. Wysokiej jakości motyki i grabie, które otrzymaliśmy, z pewnością sprawdzą się w codziennych pracach, a ich intensywny kolor sprawia, że będzie łatwo je odnaleźć przez osoby słabowidzące.

Serdecznie dziękujemy!!!!!

 

PPiHU "DABEW" Jerzy Koska

Świątkowo 23, 77-100 Bytów (PL)

 

http://www.dabew.com.pl/

 

 

                                                            

 

„Eko-disco”


28 listopada w RZAZ Stanisławowo odbędzie się zabawa Andrzejkowa dla naszych pracowników.

Pracownicy potrzebują rozrywki i wspólnej integracji, a w ten sposób uczcimy również koniec sezonu zbiorów warzyw i owoców – czasu wytężonej i ciężkiej pracy.

Impreza dofinansowana będzie ze środków uzyskanych ze sprzedaży makulatury, która pozostaje jako odpad po produktach używanych do gotowania posiłków, w związku z czym naszą imprezę nazwaliśmy "Eko-disco" :-). Spotkanie łączy w sobie to co ważne, utrwala więzi międzyludzkie oraz przypomina, że ważne jest dbanie o środowisko.

 

 

Copyright © 2012 by Fundacja "Praca dla Niewidomych"
Wykonanie: ewipo.pl
Numer KRS: 0000158692, Konto bankowe fundacji: 31 1140 1010 0000 5300 0500 1001
Adres: ul. Jasna 22, 00-054 Warszawa, Tel.: 22 826 88 66 e-mail: fpdn@fpdn.org.pl